Teslimat ve Ödeme Şeçenekleri

ÖDEME ŞEKİLLERİ VE TESLİMAT BİLGİLERİ

Ödeme Şekillerimiz neler?

  • Havale-EFT / Kredi Kartı

Siparişinizi ödemek için banka havalesi yöntemini tercih edebilirsiniz, ayrıca ödemenizi güvenli kredi kartı ödeme sistemi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi banka havalesi seçeneğini kullanarak tamamladığınızda, ödeme yapmanız için aşağıda belirtilen banka hesap numaralarımızı kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, İyzico'nun kredi kartı ödeme sistemiyle de ödeme yapabilirsiniz. Bu yöntemle ödeme yaparak aynı zamanda taksitlendirme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Siparişinizin ödeme aşamasını sizin için en uygun ve güvenli şekilde tamamlamanızı sağlamak amacıyla bu seçenekleri sunmaktan memnuniyet duyarız.

Havale Bilgilerimiz:

WELLSTIL TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ 

Banka Adı: AKBANK-DEMOKRASİ MEYDANI ŞUBESİ DENİZLİ

Şube Kodu: 1339

Hesap No: 0074194

IBAN No: TR45 0004 6013 3988 8000 0741 94

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişleriniz, havale seçeneğiyle alınmış ürünlerde banka onayı alındıktan sonra 1-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişleriniz MNG Kargo ile gönderilecektir.

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın MNG Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Wellstil'e iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.