Gizlilik İlkesi

Veri Gizliliği ve Güvenliği Politikamız

Saygıdeğer Müşterilerimiz,

Wellstil olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak amacıyla kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vb.) talep etmekteyiz. Bu bilgiler, sizin gizliliğiniz ve güvenliğiniz en üst düzeyde tutularak işlenmektedir. Müşterilerimizin sağladığı bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bu bilgileri yalnızca siz değiştirebilirsiniz. Başkalarının bu bilgilere ulaşması ve değiştirmesi tamamen imkansızdır. Bu amacı gerçekleştirmek için üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik protokolünü kullanmaktayız. Bu standart, kırılması neredeyse imkansız bir uluslararası şifreleme standardıdır.

Müşteri gizliliği ve güvenliği bizim için en yüksek önceliktir. Topladığımız bilgileri asla müşterinin haberi veya talimatı olmadan üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktayız. Sadece alışveriş sürecinizi kolaylaştırmak ve sizlere daha iyi hizmet sunmak amacıyla kullanılmaktadır.

Müşteri bilgileriniz sadece sizin erişiminizde ve değişikliğinizde olup, bu bilgilere başkalarının ulaşması veya bunları değiştirmesi mümkün değildir. Ancak, yürürlükteki mevzuat hükümleri gereği resmi makamların usulü dairesinde talep etmesi halinde, müşteri bilgileri resmi makamlara açıklanabilir.

Ödeme sayfalarımızda istenen kredi kartı bilgileriniz, güvenliğinizi en üst düzeyde tutabilmek amacıyla asla Wellstil veya hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve veri güvenliği bizim için temel değerlerdir. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam ederken, verilerinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Wellstil